DAS - DAS

DAS DAS price, market cap & charts

Live DAS prices from all markets and DAS coin market Capitalization. Stay up to date with the latest DAS price movements and discussion. Check out our snapshot charts and see when there is an opportunity to buy or sell DAS

Price

USD

0.00

Market Cap

USD

0

Change % (1H)

%

Change % (24H)

%

DAS (DAS) Historical Price & Volume Charts

What is DAS?

DAS is a X11 cryptocurrency that features a second layer network of Masternodes that process almost-instant and private transactions.

Genesis Date: 2019-03-06

Website: http://dascryptocash.org/

DAS Wiki

beta

DAS Key Financial Information

Mkt. CapUSD 0Volume 24HUSD 0
Mkt. Share0.00 %Available Supply0
Change % (1H)0.00 %Max Supply0
Change % (24H)0.00 %Total Supply0
Change % (7D)0.00 %ProofPoW
AlgorithmX11Upated: 18 years ago

DAS Historical Data

DatePriceVolume

DAS Videos

Liderzy DasCoin o przesłuchaniach CBŚ: "mówienie jednym językiem". (Obecnie #Excelz)
NetLeaders (AKA DasCoin) is a Pyramid Scheme Disguised as a Cryptocurrency

DAS (DAS) Reviews & Critics

Bądź na bieżąco z wydarzeniami Trading Jam! Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/tradingjampl/?ref=bookmarks i dołącz do grupy!.

  • Przyszła do mnie kiedyś taka qrwa dascoinowa mój niby kolega z żoną . Chcieli mnie ubrać w to gówno . Ja pierdole spotkanie w knajpie laptopy wykresy . A i jeszcze nowe Bmw 7 którym po mnie przyjechali . Swoją drogą to chyba z wypożyczalni. Lans oni stawiają . Zamówiłem herbatę . I po ty szoł co mi odstawli , powiedziałem że zadzwonie jak się zdecyduje . Idioci . Choooj mu w dupe i jego żonie . Nawet centa mu nie dałem .
  • Dratwa, Furmann pierdzicie już na owocach z kolczykami Dascoina w uchu
  • Dascoin oszuści tacy jak Dratwa, Furmann, Hodża Paciorek, Żukiewicz i inni szmaciarze to nic innego jak kupa ludzkiego gówna. Oszuści ktorzy się zarzekali, że Dascoin to taki super produkt na ktorym zorobià inwestorzy krocie a teraz jak ten Dascoin spadł na jednego centa to przestali nagryeać programy i ogólnie mają naciągniętych w dupie
  • od 3:30 zlałem się ze śmiechu, już widzę tego ich prawnika który za darmo idzie ze statystycznym Kowalskim do Proroka na przesłuchanie :-) poza tym po co im prawnicy??? przecież oni zawsze powtarzali że tak genialny program obroni się sam :-)
    Copyright © 2019 Coins Critics.
    Powered by PROTEK